niedziela , 19 Sierpień 2018
zielona kawa opinie
Home / Zielona Kawa / 110% mocy, dzięki zielonej kawie.
110% mocy, dzięki zielonej kawie.

110% mocy, dzięki zielonej kawie.

zielona kawa tabletki

Zielona kawa to ostatnio bardzo popularny temat. Fraza „zielona kawa” bije rekordy popularności wśród preparatów wspomagających odchudzanie. Czy jest rzeczywiście tak skuteczna oraz jak działa i gdzie ją kupić? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu.

Więc co to w ogóle jest zielona kawa?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że zielona kawa to po prostu nieopalone i nieobrobione ziarna kawowca. Jaką to robi różnicę? Bardzo dużą, ponieważ zielona kawa posiada o wiele więcej kwasu chlorogenowego niż zwyczajna kawa. Kwas ten odpowiada za wiele czynników, między innymi zmniejsza wchłanianie się tłuszczów, dzięki czemu organizm musi pobierać energię z innego miejsca – z tłuszczu! Pozwala to na większą efektywność przy spalaniu tkanki tłuszczowej oraz na przyspieszenie metabolizmu.

No więc jak osiągnąć 110% mocy?

Oczywiście, aby spotęgować efekt i wykorzystać maksymalnie moc zielonej kawy należy zwiększyć aktywność fizyczną w swoim życiu. Trenerzy zgodnie twierdzą, że najlepszym sposobem jest połączenie treningu aerobowego (bieg, jazda na rowerze, pływanie) z ćwiczeniami siłowymi. Wystarczy godzina trzy razy w tygodniu, aby efekty były widoczne już po krótkim czasie. Dodatkowo proces ten możemy przyspieszyć poprzez dietę, ale proszę wyobrażać sobie tu głodówki. Zielona kawa większość pracy robi za nas, naszym zadaniem jest po prostu unikanie bardzo kalorycznych i tłustych potraw. Mięso wieprzowe możemy zamienić na wołowinę lub kurczaka a jedzenie na mieście na domowe posiłki. Dzięki temu nie tylko szybciej schudniesz, ale także zdobędziesz dużo energii na treningi.

Czy jest tak skuteczna?

Zielona kawa bije rekordy popularności, ponieważ tysiące użytkowników chwali ją za szybkie rezultaty, które przede wszystkim utrzymują się stale. Nie m tu mowy o efekcie jojo i powrocie do dawnej wagi po przerwaniu kuracji. Zielona kawa jest także bezpieczna, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji ani chemicznych dodatków. Jedna filiżanka na pewno nie zaszkodzi. Najwygodniejszym sposobem jest jednak przyjmowanie ekstraktu z zielonej kawy w kapsułkach. Wystarczy połknąć jedną tabletkę rano a kolejną przed obiadem, aby cieszyć się właściwościami zielonej kawy. Dietetycy zalecają spożywanie ok. 800 mg ekstraktu dziennie, który możemy uzyskać dzięki jednej filiżance kawy lub dwóm kapsułkom. Warto dobrze zastanowić się przed zakupem tańszego odpowiednika, ponieważ często zdarza się, że atrakcyjna cena wiąże się z mniejszą dawką zielonej kawy w tabletce. Przeczytaj na opakowaniu ile mg ekstraktu zawiera jedna kapsułka, aby obliczyć opłacalność takiego rozwiązania. Sprawdź także czy produkt został wykonany na bazie wyłącznie naturalnych składników, ponieważ tańsze produkty cechują się różnymi domieszkami i chemicznymi dodatkami. Wybieraj z głową.

Zielona kawa to na pewno dobre rozwiązanie, które nie wiąże się z żadnymi skutkami ubocznymi. Jest bezpieczna i przede wszystkim szalenie skuteczna w walce ze zbędnymi kilogramami.

About Karolina

Absolwentka Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku dietetyka ze specjalizacją żywienie w sporcie. Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness. To co uwielbiam to pomagać ludziom, którzy nie radzą sobie z codziennymi problemami: dietą, cellulitem o nadwagą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>