niedziela , 19 Sierpień 2018
zielona kawa opinie
Home / Zielona Kawa / Czemu zielona kawa podbija rynek preparatów odchudzających?
Czemu zielona kawa podbija rynek preparatów odchudzających?

Czemu zielona kawa podbija rynek preparatów odchudzających?

zielona kawa tabletki

To co się dzieje na rynku w branży preparatów odchudzających z powodu zielonej kawy to naprawdę szok. Tysiące zadowolonych klientów, setki tysięcy wejść na stronach o tym specyfiku i o wiele, wiele więcej. Co pewien czas na rynku pojawia się unikalny produkt, który podbija serca klientów. Tym razem jest nim zielona kawa.

Czym jest zielona kawa? W praktyce to ta sama kawa, którą wszyscy kochamy i pijemy. Jedyną różnica jest fakt, że ziarna kawy zielonej uzyskuje się z nieobrobionych ziaren kawowca. Dzięki temu kawa taka posiada o wiele więcej substancji, ale przede wszystkim kwasu chlorogenowego. To właśnie ten element czyni kawę zieloną tak skuteczną. Kwas chlorogenowy sprawia, że nasz organizm słabiej wiąże cukry i jest zmuszony do poboru energii z innego źródła, którym jest tłuszcz. Dzięki temu spalamy efektywniej tkankę tłuszczowa. Im więcej się ruszamy tym szybciej chudniemy. Oczywiście efekt jest mocny i bez ćwiczeń fizycznych, ale wprowadzenie ich do swojego trybu życia na pewno wspomoże działanie zielonej kawy.

Poza ćwiczeniami fizycznymi można także korzystać z diety, ale nie trzeba przygotowywać się na rygorystyczną głodówkę. Wystarczy wymienić tłuste mięsa na chudsze a fastfoody na domowe posiłki. Do tego należy pić duże ilości wody, przynajmniej 1,5 litra dziennie. Pozwoli to nawodnić organizm i przyspieszyć metabolizm.

Zielona kawa jest dostępna w dwóch wariantach: jako standardowy napój do samodzielnego przygotowania oraz w kapsułkach. To drugie rozwiązanie jest na pewno wygodniejsze i łatwiejsze. Ziarna kawy są gorzkie, więc nie każdemu może odpowiadać jej smak. Tabletki wystarczy brać w częstotliwości dwóch dziennie: jedną rano a drugą przed obiadem. Powinno się przyjmować ok. 800 mg ekstraktu z zielonej kawy dziennie, więc dobrze sprawdź skład swojego produktu. Najpopularniejsze są tabletki 400 mg (te bierzemy dwa razy dziennie) oraz 800 mg (jedna dziennie wystarczy). Jednak atrakcyjniejsze cenowo specyfiki charakteryzują się małą zawartością ekstraktu kawy w tabletkach. Dobrze zastanów się więc przed zakupem tańszych tabletek. Kolejnym wartym poinformowania faktem jest to, że wiele atrakcyjniejszych cenowo odpowiedników nie zawiera naturalnego ekstraktu, ale chemiczne domieszki, które zdecydowanie zmniejszają efektywność zielonej kawy. Sprawdź więc czy twoje tabletki zostały wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników.

Zielona kawa to aktualnie hit. Wszędzie dostępne są informacje o zbawiennych skutkach stosowania tego preparatu i wiele z nich są prawdziwe. Nie musisz jednak ślepo wierzyć we wszystkie reklamy. Wystarczy, że sam spróbujesz tego preparatu i przekonasz się na własnej skórze jak na ciebie wpływa. Zielona kawa zdobyła swoją popularność po badaniach, w których grupa kilkunastu osób przez 12 tygodnie brała ekstrakt z zielonej kawy. Po tym okresie stwierdzono, że średni spadek masy ciała na osobę to ok. 8 kilogramów. Osoby te jadły zbilansowane posiłku oraz uprawiały średnio intensywne ćwiczenia fizyczne.

About Karolina

Absolwentka Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku dietetyka ze specjalizacją żywienie w sporcie. Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness. To co uwielbiam to pomagać ludziom, którzy nie radzą sobie z codziennymi problemami: dietą, cellulitem o nadwagą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>