niedziela , 19 Sierpień 2018
zielona kawa opinie
Home / Zielona Kawa / Dlaczego zielona kawa stała się hitem?
Dlaczego zielona kawa stała się hitem?

Dlaczego zielona kawa stała się hitem?

zielona kawa tabletki

Był czas białkowej diety dr Dukana, była dieta kapuściana, Kwaśniewskiego. Potem nastał czas na dietetyczne ciasteczka, wody oraz czerwoną herbatę. Teraz Internet zasypują informacje o zielonej kawie. Czy rzeczywiście jest taka skuteczna i dobra jak wszyscy mówią? Wygląda na to, że tak.

Zielona kawa to po prostu nieobrobione ziarna kawowca, ale nie jest to mała różnica. Filiżanka napoju z nieobrobionych ziaren ma 10 razy więcej kwasu chlorogenowego niż standardowa kawa. Czym jest ten kwas? Reguluje on pracę naszego organizmu, ale przede wszystkim zatrzymuje wchłanianie się cukru. Kiedy organizm nie ma dostępu do tego paliwa to jest zmuszony do znalezienia innego źródła energii, którym jest tłuszcz. Dzięki temu uczymy nasze ciało do czerpania kalorii właśnie z tłuszczu a nie cukrów. Tkanka tłuszczowa jest spalana a my możemy komfortowo chudnąć.

Oczywiście sama zielona kawa nie załatwi wszystkiego za nas, ale jest doskonałym preparatem wspomagającym odchudzanie. Na rynku dostępna jest w dwóch postaciach: jako napój do samodzielnego przygotowania oraz w kapsułkach. Kawa zielona ma specyficzny smak, więc nie każdemu musi się podobać. Najprostszym rozwiązaniem są tabletki, które wystarczy po prostu brać 1-2 razy dziennie. W celu skutecznej redukcji masy ciała powinno się przyjmować ok. 800 mg ekstraktu dziennie. Jest to ważna informacja, ponieważ na rynku można znaleźć tabletki 400 mg, 800 mg lub mniejsze (głównie w atrakcyjnych cenowo produktach ta wartość jest minimalna). Przed zakupem warto także się upewnić, że preparat został przygotowany wyłącznie na bazie naturalnych składników, ponieważ wszelkie domieszki mogą zminimalizować skuteczność zielonej kawy.

Oczywiście podczas całej kuracji ważna jest aktywność fizyczna oraz zbilansowana dieta, ale nie bój się rygorystycznych zasad. Ze swojego jadłospisu wystarczy wyeliminować tłuste mięsa, smieciowe jedzenie oraz słodycze i słone przekąski. Jedz ryby lub kurczaki a fastfoody zamień na domowe posiłki. Do tego należy pić przynajmniej 2 litry wody dziennie, która nie tylko znakomicie nawadnia organizm, ale także przyspiesza metabolizm. Ćwiczenia nie powinny być intensywne ani zbyt częste, ponieważ prowadzi to do przemęczenia organizmu oraz spadku formy. Trzy razy w tygodniu po 45 minut to wystarczający czas na trening. Spróbuj ćwiczeń aerobowych jak jazda na rowerze lub pływanie, ale możesz to także łączyć z treningami interwałowymi lub popularna TABATĄ.

Zielona kawa to na pewno skuteczny produkt, który pomoże Ci w walce ze zbędnymi kilogramami. Pamiętaj, że każdy dodatkowy bodziec jest na wagę złota, więc dobrze łączyć trening, dietę oraz wspomagacz. Zielona kawa jest przede wszystkim bezpieczna, ponieważ zawiera jedynie naturalne składniki oraz nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

About Karolina

Absolwentka Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku dietetyka ze specjalizacją żywienie w sporcie. Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness. To co uwielbiam to pomagać ludziom, którzy nie radzą sobie z codziennymi problemami: dietą, cellulitem o nadwagą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>