niedziela , 19 Sierpień 2018
zielona kawa opinie
Home / Zielona Kawa / Green Coffee Plus – to naprawdę działa!
Green Coffee Plus – to naprawdę działa!

Green Coffee Plus – to naprawdę działa!

zielona kawa tabletki

Historia mojego odchudzania jest bardzo zagmatwana. W ciągu kilku lat wypróbowałam już wszystkie możliwe produkty na rynku, wszelkie diety i przeróżne ćwiczenia. Ziołowe herbaty, dieta kapuściana oraz inne cudowne pomysły absolutnie na mnie nie działały.

Dlatego bardzo ostrożnie podchodziłam do teorii zielonej kawy, która podobno w rewolucyjny sposób nakłania nasz organizm do chudnięcia. Jednak dałam się namówić i zakupiłam 18 dniową kurację Green Coffee Plus.

Zielona kawa to w praktyce ta sama kawa, którą piłam zawsze. Jedyna różnica jest taka, że odchudzająca wersja to ziarna przed obróbką termiczną. Zawartość kwasu chlorogenowego w takim napoju jest o wiele większa niż w zwykłej kawie i o 10 razy większa niż w zielonej herbacie. Green Coffe Plus w opakowaniu zawiera 18 saszetek po 10 g każda. Ma to wystarczyć na 18 dni, ponieważ kuracja zakłada wypijanie jednej filiżanki dziennie na czczo rano. Produkt jeszcze do niedawna nie był dostępny w Europie, ale w Ameryce i Australii otrzymał fenomenalne oceny.

Oczywiście jak w każdym tego typu produkcie nie chodzi o to, aby wypić kawkę i siedzieć cały dzień na fotelu objadając się lodami. Dieta i ćwiczenia są jak najbardziej wskazane. Jednak nie chodzi o rygorystyczny jadłospis, ale raczej o unikanie złych produktów jak białe pieczywo czy tłuste mięso. Nie wspominając już oczywiście o słodyczach i słonych przekąskach. W instrukcji znajdziemy także zalecenie, żeby pić przynajmniej 2 litry wody dziennie. Oczywiście stosowałam się do wszystkich zaleceń, aby mieć pewność, że efektywność będzie maksymalna.

Green Coffee Plus poza ekstraktem z zielonej kawy zawiera także inne ciekawe substancje, które czynią go jeszcze lepszym. Ekstrakt z Ganoderma lucidum, żeń szeń, błonnik także wchodzą w skład saszetki.

Po 18 dniach stosowania szok – 4 kilogramy mniej. To o wiele więcej niż się spodziewałam, tym bardziej, że ćwiczenia były naprawdę minimalne a posiłki bardzo syte. Zauważyłem, że picie tej kawy powoduje o wiele mniejszy apetyt. W przeszłości często zjadałam się podczas pracy różnymi smakołykami a w czasie nudniejszych weekendów po prostu pałaszowałam co znalazłam w lodówce. Już po pierwszym tygodniu odczułam mniejszy apetyt i rzadziej sięgałam po dodatkowe jedzenie.

Oczywiście sama waga to nie wszystko – poza tym straciłam po kilka cm w każdej ważne strefie, talii, biodrach, udach. Jestem bardzo zadowolona z efektu, tym bardziej, że nie wymagał on strasznych wyrzeczeń i rygorystycznego podejścia do kuracji. Dodatkowym plusem jest na pewno więcej energii. Zielona kawa po prostu daje kopa, który utrzymuje się przez cały dzień. Jestem mniej rozkojarzona , szybciej zasypiam i nie czuje senności podczas pracy. Same zalety.

Geen Cofee Plus zawiera wyłącznie naturalne składniki, więc jest to bezpieczne rozwiązanie, nawet przy moim nadciśnieniu. Nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych i nie zapowiada się także na efekt jojo. Na pewno zakupię kolejne opakowanie. Polecam każdemu.

About Karolina

Absolwentka Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku dietetyka ze specjalizacją żywienie w sporcie. Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness. To co uwielbiam to pomagać ludziom, którzy nie radzą sobie z codziennymi problemami: dietą, cellulitem o nadwagą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>