niedziela , 19 Sierpień 2018
zielona kawa opinie
Home / Zielona Kawa / Jak polepszyć swoje rezultaty dzięki zielonej kawie?
Jak polepszyć swoje rezultaty dzięki zielonej kawie?

Jak polepszyć swoje rezultaty dzięki zielonej kawie?

zielona kawa tabletki

Wiele osób decyduje się na zrzucenie zbędnych kilogramów, ale nie jest to takie proste. O ile na początku zmieniony tryb życia szybko daje dobre rezultaty to w późniejszych etapach nasz organizm zrzuca coraz mniej tłuszczu. Etapy zastoju to najlepszy moment na zaaplikowanie dodatkowego bodźca swojemu ciału.

Dlaczego zielona kawa?

Ponieważ jest naturalna, bezpieczna i przede wszystkim skuteczna. Zawarty w niej kwas chlorogenowy przyspiesza metabolizm, poprawia przemianę materii oraz dobrze wpływa na cały organizm. Dzięki temu podczas zastoju dajesz organizmowi dodatkowy element, który zmotywuje je do zrzucenia zbędnych kilogramów. Jest to bardzo ważne i bezpieczniejsze niż kolejne ucinanie kalorii. Warto pamiętać, że nie wolno przyjmować zbyt małej ilości pożywienia, ponieważ prowadzi to do spowolnienia metabolizmu i odwrotnego skutku niż zakładany. W zastoju kawa zielona jest o wiele lepsza niż ucinanie kalorii lub dodatkowe godziny treningu, które mogą prowadzić do kontuzji i przemęczenia mięśni.

Dawkowanie

Zieloną kawę można przyjmować na dwa sposoby: tradycyjny napój lub kapsułki. Dietetycy zalecają przyjmowanie 800 mg ekstraktu dziennie, więc warto na to zwrócić uwagę. Dawkę taką zapewnia jedna filiżanka kawy lub dwie standardowe kapsułki. Na rynku znajduje się wiele atrakcyjnych cenowo produktów, ale często zawierają one znikome ilości ekstraktu, więc w ostateczności wychodzą o wiele drożej niż tradycyjne produkty. Warto także zwrócić uwagę, aby zakup był wykonany jedynie przy użyciu naturalnych substancji. To bardzo ważne, ponieważ wszelkie domieszki mogą zmniejszyć skuteczność zielonej kawy.

Dieta oraz trening z zieloną kawą

Zielona kawa sama w sobie jest szalenie skuteczna, ale warto spotęgować jej efekt poprzez przemyślane ćwiczenia oraz lekka dietę. Przez lekką nie myślimy o głodzeniu się, ale jedzeniu naturalnych produktów i jak najmniej przetworzonych. Warto zrezygnować z tłustych mięs i zastąpić je smacznymi rybami lub mięsem z kurczaka lub wołowiną. Zamiast wszelkich serków typu fit możemy jeść zwyczajny twaróg a jedzenie na mieście zamienić na domowe smakołyki. Pozwoli to utrzymać smukłą sylwetkę i pomoże zrzucić jeszcze więcej kilogramów. Trening nie powinien być zbyt intensywny, ponieważ może to prowadzić do spalania się mięśni oraz wymęczenia organizmu. 60 minut trzy razy w tygodniu w zupełności wystarczy. Warto do swoich ćwiczeń dorzucić kilka interwałów, które znakomicie działają na sylwetkę. Dobrym i popularnym ostatnio rozwiązaniem jest także trening o nazwie TABATA, który bez problemu znajdziesz w Internecie.

Zielona kawa to bardzo dobry preparat wspomagający odchudzanie. Jego skuteczność została potwierdzona przez tysiące zadowolonych użytkowników, którzy schudli już wiele kilogramów wyłącznie na mocy zielonej kawy.

 

About Karolina

Absolwentka Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku dietetyka ze specjalizacją żywienie w sporcie. Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness. To co uwielbiam to pomagać ludziom, którzy nie radzą sobie z codziennymi problemami: dietą, cellulitem o nadwagą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>