niedziela , 19 Sierpień 2018
zielona kawa opinie
Home / Zielona Kawa / Jak schudnąć przy pomocy zielonej kawy?
Jak schudnąć przy pomocy zielonej kawy?

Jak schudnąć przy pomocy zielonej kawy?

zielona kawa tabletki

Temat odchudzania powraca jak bumerang, ponieważ regularnie na rynku pojawiają się nowe metody oraz nie oszukujmy się – każdy marzy o pięknej sylwetce. Jest to także sfera ciągłych badań naukowców oraz dietetyków, którzy starają się znaleźć cudowny sposób na problemy z nadwagą.

Aktualnie hitem jest zielona kawa, której właściwości udowadniają, że odchudzanie nie musi być katorgą i karą na całe życie. Przy pomocy tego napoju nauczymy organizm korzystania z innego źródła energii oraz zrzucimy zbędne kilogramy.

Na wstępie trzeba zaznaczyć, że zielona kawa to produkt bezpieczny i zdrowy, a na pewno nie mniej zdrowy niż standardowa kawa. Napój kofeinowy, który dobrze znamy został wykonany z obrobionych ziaren kawowca, ale ziarna kawy zielonej otrzymuje się przed obróbką. Nieobrobione ziarna cechują się bardzo wysoką zawartością kwasu chlorogenowego, który jest właśnie kluczem do odchudzających właściwości zielonej kawy. Kwas ten zatrzymuje wchłanianie się cukru do naszego organizmu, który z powodu braku innej możliwości zmuszony jest do czerpania energii z tłuszczu. Ta metoda uczy nasz organizm z bardziej efektywnego wykorzystania dostępnego paliwa, którego mamy w nadmiarze. Badania dowodzą, że nawet po przerwaniu kuracji nasz organizm dalej efektywniej pali tłuszcz. Jest to więc mała rewolucja w odchudzaniu.

Zieloną kawę możemy zakupić w postaci standardowych ziaren lub w kapsułkach. Druga metoda jest o wiele przyjemniejsza i wygodniejsza, ponieważ smak zielonej kawy nie jest dla każdego. Na rynku dostępne są kapsułki z różną zawartością ekstraktu w pojedynczej tabletce. Standardowe opakowania zawierają 400 mg lub 800 mg, ale atrakcyjniejsze cenowo produktu mogą zawierać śladowe ilości ekstraktu, więc warto dobrze się zastanowić przed zakupem i skalkulować opłacalność. Dietetycy zalecają dostarczanie do organizmu ok. 800 mg ekstraktu dziennie, aby mieć pewność efektywności kuracji. Zielona kawa jest dostępna we wszystkich większych sklepach internetowych z tego typu produktami oraz w stacjonarnych salonach z preparatami odchudzającymi. Koniecznie upewnij się, że wybrany produkt zawiera wyłącznie naturalne składniki, ponieważ chemiczne domieszki mogą tylko namieszać a nie pomóc.

Oczywiście zawsze trzeba pamiętać o diecie i ćwiczeniach. Nawet najlepszy preparat nie pomoże, jeżeli będzie się jadło dwie duże pizze i litr pepsi na obiad. Dieta nie musi być jednak tak rygorystyczna jak myślicie. Wystarczy z jadłospisu usunąć fastfoody, słodycze i słone przekąski oraz tłuste mięso i białe pieczywo. Wybieraj pełnoziarniste kasze i makarony oraz jedz chudsze mięso z kurczaka, ryby lub wołowinę. Warto także zwiększyć aktywność fizyczną w swoim życiu. 45 minut ćwiczeń trzy razy w tygodniu na pewno nie zaszkodzi.

Zielona kawa udowodniła, że naturalne składniki i ich właściwości są kluczowe do wspomagania naszej diety. To rozwiązanie jest bezpieczne i skuteczne i pozwoli na wygodne i bezproblemowe odchudzanie.

About Karolina

Absolwentka Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku dietetyka ze specjalizacją żywienie w sporcie. Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness. To co uwielbiam to pomagać ludziom, którzy nie radzą sobie z codziennymi problemami: dietą, cellulitem o nadwagą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>