niedziela , 19 Sierpień 2018
zielona kawa opinie
Home / Zielona Kawa / Odchudzanie nie musi być trudne – sprawdź zieloną kawę
Odchudzanie nie musi być trudne – sprawdź zieloną kawę

Odchudzanie nie musi być trudne – sprawdź zieloną kawę

zielona kawa tabletki

Godziny ciężkiego treningu, tygodnie wyrzeczeń i rygorystycznej diety a waga ani drgnie? Wiele osób zna ten moment, zastój jest najgorszym momentem w czasie każdego odchudzania. Organizm daje nam do zrozumienia, że potrzebuje dodatkowego bodźca do kolejnego zrzucania zbędnych kilogramów. Niestety nie jest to łatwy etap, ale na szczęście na rynku pojawił się nowy produkt, który może w tym pomóc.

Czym jest zielona kawa?

Nie jest to nowy wynalazek ani nowa odmiana ziaren. To ta sama kawa, którą wszyscy znamy, ale przed obróbką termiczną. Dzięki temu posiada o wiele lepsze właściwości niż znany nam produkt. Wszystko dzieje się dzięki kwasom chlorogenowym, które zbawiennie wpływają na metabolizm i całą gospodarkę w organizmie. Skuteczność ekstraktu z zielonej kawy wskazano poprzez badanie na grupie kilkunastu osób. Po 12 tygodniach przyjmowania dawki kawy okazało się, że średni spadek masy ciała na osobę wynosił ok. 8 kilogramów. To badanie wskazało jak bardzo skuteczny jest to specyfik. Jego popularność ciągle rośnie a opinie w Internecie bardzo przychylne.

Gdzie to znaleźć i jak dawkować?

Zieloną kawę możemy otrzymać w dwóch wersjach: jako standardowe ziarna do samodzielnego przygotowania napoju oraz w kapsułkach. Bez względu na formę jaką wybierzemy i tak da fenomenalne rezultaty. Warto wiedzieć, że zielona kawa jako napój ma gorzkawy smak, więc najwygodniejsze są kapsułki, ale to zależy od osobistych preferencji. W celu uzyskania najlepszych rezultatów należy spożywać koło 800 mg ekstraktu z kawy zielonej. Na rynku znajduje się wiele różnych produktów i te tańsze często zawierają mniejszą wartość, co prowadzi do konieczności zużywania większej ilości produktu. Warto dobrze zastanowić się przed zakupem i upewnić się, że produkt zawiera wyłącznie substancje pochodzenia naturalnego. Wiele atrakcyjnych cenowo specyfików zawiera różne domieszki i inne elementy, które mogą zmniejszyć skuteczność kwasu chlorogenowego. Preparat warto zakupić w markowych sklepach internetowych lub z produktami odchudzającymi, aby mieć pewność pochodzenia oraz wysokiej jakość. Dzięki temu na pewno uzyskasz najlepsze rezultaty.

Co dodatkowo?

Ekstrakt z zielonej kawy jest wystarczający do skutecznego odchudzania, ale efekt ten można spotęgować. Przede wszystkim należy pić duże ilości wody- 1,5 litra to minimum. Dzięki wodzie poprawimy gospodarkę całego organizmu oraz pomożemy wchłaniać się substancją. Dodatkowe ćwiczenia fizyczne oraz unikanie tłustych potraw sprawią, że nie tylko będziemy czuć się lepiej, ale także zwiększymy skuteczność zielonej kawy. Warto o tym pamiętać, zanim całkowicie zrezygnujemy z diety.

Zielona kawa to bardzo skuteczny preparat, który sprawia, że odchudzanie jest łatwiejsze, przyjemniejsze i przede wszystkim bezpieczniejsze. Ekstrakt z kawy jest w 100% naturalny i nie powoduje jakichkolwiek skutków ubocznych, więc nie musimy się obawiać problemów zdrowotnych.

About Karolina

Absolwentka Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku dietetyka ze specjalizacją żywienie w sporcie. Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness. To co uwielbiam to pomagać ludziom, którzy nie radzą sobie z codziennymi problemami: dietą, cellulitem o nadwagą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>