niedziela , 19 Sierpień 2018
zielona kawa opinie
Home / Zielona Kawa / Schudnij 6 kilogramów w miesiąc – tylko z zieloną kawą

Schudnij 6 kilogramów w miesiąc – tylko z zieloną kawą

zielona kawa tabletki

Szybkie diety cud spotykają się z dużą dezaprobatą zarówno wśród specjalistów jak i wśród osób, które choć raz na takiej diecie były. Oczywiście przyjęcie radykalnych rozwiązań żywieniowych powoduje szybki spadek na wadze. Przy najbardziej drakońskich dietach można zrzucić nawet do 10-15 kilogramów w ciągu miesiąca.

zielona kawa galazkaTak naprawdę im dokładniej będzie się przestrzegało diety tym efekt będzie lepszy. Mało kto jednak wspomina o tym, że po zakończeniu takiej diety organizm jest mocno osłabiony, a efekty krótkotrwałe. Taka dieta może mieć bardzo negatywny wpływ na nasze zdrowie. Podczas jej trwania, do organizmu nie są dostarczane potrzebne składniki odżywcze. W takiej sytuacji, organizm ulega wyniszczeniu. Trzeba bowiem pamiętać, że w przypadku bardzo restrykcyjnych diet organizm nie otrzymuje wszystkich niezbędnych składników, a przez to stopniowo się wyniszcza. Dlatego też chcąc schudnąć szybko, a przy tym zdrowo konieczne jest rozsądne postępowanie, które prawi, że kilogramy powoli będą uciekały z naszego ciała.

Jednym ze sposobów na zrzuceniem nawet 6-7 kilogramów na miesiąc jest stosowanie zrównoważonej diety. Regularne, zbilansowane, pełnowartościowe, niewielkie posiłki spożywane co trzy godziny oraz zielona kawa pozwolą na uzyskanie odpowiednich efektów z procesem odchudzania. Regularne jej stosowanie pozwala na przyspieszenie przemiany materii, ograniczenie apetytu oraz zredukowanie do minimum konieczności podjadania między posiłkami oraz występowanie zachcianek. Zielona kawa jest doskonałym uzupełnieniem dla zdrowej i rozsądnej diety. Połączenie tych obydwu elementów spowoduje, że już po pierwszych dniach sumiennego stosowania widoczne będą pierwsze efekty. Jeśli wystarczająco się postaramy, a zielona kawa na stałe wejdzie do naszego jadłospisu, zarówno w formie kapsułek jak i napoju, można schudnąć ok. 1-1.5kg tygodniowo, co daje ok. 6-7 kg na miesiąc. Taka utrata wagi jest nie tylko widoczna gołym okiem, ale przede wszystkim jest zdrowa. Specjaliście zalecają, by odchudzając się tracić ok. 1kg tygodniowo, co pozwoli na dłużej utrzymać efekty. W tym przypadku będzie to jak najbardziej możliwe.

zielona kawa ziarnaZielona kawa jest jednym z tych produktów, które ułatwią odchudzanie. Zielona kawa cieszyć się szybko pierwszymi efektami, a przede wszystkim spowoduje, że sam proces odchudzania nie będzie aż tak męczący i złożony wyłącznie z ciągłej walki ze sobą. Dzięki temu, że zielona kawa ogranicza apetyt i skłonności do sięgania po słodkie czy słone dodatki nie musimy ciągle sobie odmawiać czegoś. Zielona kawa spowoduje, że osoba na diecie, która stosuje również zieloną kawę, nie będzie czuła potrzeby sięgania np. po słodycze, a tym samym nie będzie musiała ciągle się przekonywać, że nie powinna jeść danego produktu. Zwyczajnie, po pewnym czasie przejdzie jej ochota na słodycze czy niezdrowe przekąski, co automatycznie skutkowało będzie utratą wagi w naturalny sposób, bez zbędnych

About Karolina

Absolwentka Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy na kierunku dietetyka ze specjalizacją żywienie w sporcie. Instruktor rekreacji ruchowej, specjalność fitness. To co uwielbiam to pomagać ludziom, którzy nie radzą sobie z codziennymi problemami: dietą, cellulitem o nadwagą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>